Základní škola Františka Formana

Facebook
 • Základní škola Františka Formana > Aktuality ZŠ > Vítězný plakát pro Talentshow
 •  

  Žáci z 9.A vytvořili oficiální plakát pro Talent show v Kino Luna

  Výtvarníci z 9.A, Nela Volfová a Adam Brys, se stali hvězdami své třídy i města, když jejich výtvarný návrh byl zvolen jako oficiální plakát letošního finále akce Talent show v Kino Luna. Tato událost, pořádaná městským úřadem Ostrava-Jih se uskuteční 14. května v Kino Luna. 

  Ve výtvarné výchově se Nela a Adam pustili do vytváření plakátu s nadšením a kreativitou, která nakonec oslovila porotu. Jejich návrh zaujal nejen vizuální stránkou, ale také dokázal předat atmosféru a ducha této akce. Je skvělé vidět, jak naši žáci dokážou spojit svou uměleckou vizi s praktickou aplikací. 

  Pro Nelu a Adama je toto ocenění nejen potvrzením jejich talentu, ale také motivací k dalšímu tvůrčímu rozvoji. Jejich plakát se již začal šířit po sociálních sítích a v městském prostředí, a vytváří tak očekávání a napětí před samotným finálovým večerem.

  Gratulujeme Nele Volfové a Adamu Brysovi k jejich úspěchu a přejeme jim mnoho dalších inspirativních tvůrčích projektů v budoucnosti!

  Mgr. Eva Králová, učitelka výtvarné výchovy