Základní škola Františka Formana

Facebook
  • Základní škola Františka Formana > Aktuality ŠD > Dopravní odpoledne v naší družince
  • Dopravní den plný dobrodružství a zábavy!

    Naše školní družina se dnes proměnila v živoucí dopravní síť, kde každé družstvo převzalo řízení autobusu plného vesele se šklebících a nadšených dětí. Řidiči se museli vyrovnat s různými výzvami, od řízení autobusu až po správné umístění pasažérů, což občas vyžadovalo trochu mistrovství. Na stanovištích se děti potýkaly s různými úkoly, včetně řešení dopravních křižovatek, skládání puzzlí, přemýšlení u přesmyček a dokonce i zdolávání překážek na koloběžkách s pečlivě zajištěnými přilbami. A jak se zdá, ani úmyslné zmatení a špatné rady nedokázaly naše mladé řidiče a cestující zastavit!

    Máme v naší škole a družině samé profesionály. Vždyť nedávno naši starší kamarádi postoupili v dopravní soutěži Mladý cyklista do dalšího oblastního kola. Vybojovali 3.místo. U nás dnes v družině vyhrály všechny děti …

    Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této skvělé akce, a těšíme se na další bláznivé společné akce! Děti, sláva vám! Krásný den!