Základní škola Františka Formana

Facebook
 • Základní škola Františka Formana > Aktuality ZŠ > Soutěž o nejkrásnější dýni
 • Milé děti a vážení rodiče,

  dovolte mi prosím, abych vyjádřila obrovské uznání VÁM VŠEM, kteří jste se zapojili do naší soutěže o nejkrásnější vyřezávanou dýni. Byli jsme překvapení tím, jak velké množství dětí a jejich rodičů se do soutěže zapojilo a jak obrovské množství nádherných dýní se nám v soutěži sešlo. Všechny dýně, které jste přinesli, byly úžasné, měly své jedinečné kouzlo a svůj příběh.

  Výběr tří nejkrásnějších dýní byl tudíž nesmírně těžký. Každá z nich měla něco, co ji činilo originální a jedinečnou. Nakonec jsme se tedy rozhodli, že o tři nejhezčí dýně budou hlasovat jak členové školního parlamentu, tak i sborovna učitelů.

  Zde jsou výsledky hlasování:

  3. místa získali Michael Novák ze třídy 4.C a Jan Gurský  ze třídy 1.B
  2. místa získali Vojtěch Pětvalský ze třídy 5.B a Sofie Vašínková ze třídy 4.A
  1. místa obsadili Ondřej Hančin ze třídy 3.A a sestry Klaudie a Sabina Rajnochovy ze tříd 1.B a 8.B

  FOTOGALERIE zde

  Děkujeme všem účastníkům za zapojení se do naší soutěže a gratulujeme vítězům! Vaše výtvory nás všechny inspirovaly a připomněly nám, jak krásný a pestrý je podzim. Těšíme se na to, že za rok budeme pokračovat v této tradici.

  Mgr. Michaela Krmášková