Základní škola Františka Formana

Facebook
  • Základní škola Františka Formana > Aktuality ZŠ > Mistrovství České republiky skupiny KUP
  • Po dvou letech se opět do Ostravy navrátila soutěž mistrovství České republiky skupiny KUP (barevných pásků) v originálním taekwon-do ITF. O víkendu 12. až 14. května 2023 hostila atletická hala ve Vítkovicích přes 300 závodníků z celé republiky. Školu taekwon-do ITF Ostrava zde reprezentovalo 14 závodníků z řad žáků a juniorů včetně Pavla Papaje, žáka 8. ročníku ZŠ Františka Formana.

    Účast na této soutěži byla pro Pavla první zkušeností s jednou z vrcholných akcí pořádané Českým svazem taekwon-do ITF. Náročné výzvy se ovšem nezalekl, porazil všechny své soupeře a po zásluze si vybojoval zlatou medaili a titul mistra České republiky v technických sestavách.

    Pavlovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších let.

    Ing. Tomáš Peterek

    trenér Školy taekwon-do ITF Ostrava