Základní škola Františka Formana

Facebook
 • Základní škola Františka Formana > Aktuality ZŠ > Dopravní soutěž mladých cyklistů
 • BESIP již každoročně pořádá dopravní soutěž mladých cyklistů. Chce tímto způsobem pomoci všem dětem uvědomit si rizika, která na ně číhají v ostrém silničním provozu, ať už se v něm budou pohybovat v roli chodce nebo cyklisty.

  FOTOGALERIE zde

  Již víte, že naše čtyřčlenná družstva I. i II. kategorie úspěšně postoupila do dalšího městského kola, které se konalo v pátek 12. 5. Soutěžící museli prokázat nejen své teoretické znalosti a vědomosti, ale zabojovat i prakticky při poskytování 1. pomoci a zdatnosti jízdy na kole.

  Žáci z I. kategorie si vybojovali úžasné 3. místo.

  I. kategorie – Karolína Dorčáková 5. A, Adam Knebel 5. A, Pavlína Waszutová 6. A, Štěpán Chrenčík 6. A

  Tým II. kategorie se umístil na krásném 4. místě.

  II. kategorie – Natálie Kapcová 8. A, Šárka Waszutová 8. A, Jonáš Mytyzek 8. B, Marek Repčík 9. A

  Musíme přiznat, že to týmy neměly vůbec jednoduché a o to více děkujeme našim soutěžícím žákům za jejich připravenost a odvahu.

  Mgr. Renáta Krausová, Mgr. Dagmar Kovářová