V neděli 3. 10. 2021 zahájil náš první žákovský tým novou sezónu 2021/2022 účastí na kvalifikačním turnaji krajského přeboru ve Frýdku – Místku.

Na rozdíl od jiných kvalifikačních skupin byla tato kompletně obsazena vyrovnanými týmy a nám se zde s novým týmem podařilo vybojovat krásné druhé místo a můžeme postoupit i do 1. výkonnostní skupiny pokud se bere v úvahu obsazenost skupiny.

Je nutno připomenout, že karanténa a celková zdravotní situace s ní spojená, významně zasáhla do práce s mládeží a narušila tak princip kontinuity, který byl vždy tím nejdůležitějším faktorem při udržování úrovně dětí v této kategorii.

Štěstí přálo těm týmům, které mají pár chlapců trénujících ve starší kategorii, nebo těm profitujícím z talentovaných žáků od jiných týmů, které tuto věkovou kategorii vypustily.

„Dubiňáci“ však nebrečí, a proto jsme se rozhodli vrhnout se střemhlav do práce s mladšími a nezkušenými dětmi, ctít pracovní strategii a vybudovat tak časem principy, které zajistí rychlejší výkonnostní růst žáků.

Naši školu reprezentují:

Benoni Adam – 8. B
Kejnovský Karel – 8. B
Turoň Matěj – 7. A
Honusek Erik – 7. B

 

V Ostravě 6. 10.                                                                Said Habboudji