Měsíc únor je již tradičním měsícem pro soutěž ve skládání puzzlí. Z každé třídy I. stupně byli vybráni 2 zástupci, kteří šli ve středeční odpoledne hrdě bojovat za svou třídu. Všichni soutěžící byli podle ročníku rozděleni do 3 kategorií. I. kategorii tvořili jen ti nejmladší žáčci – prvňáčci. Nejrychleji poskládali obrázek chlapci z 1. CŠimon Mai Jirka Gondek. Za II. kategorii bojovali žáci z 2. a 3. tříd. Nejúspěšnější byly dívky z 2. AEmička Kubánková a Terezka Božková. A za III. kategorii soutěžili nejstarší žáci 4. a 5. tříd. Zvítězili žáci z 5. A Nela Volfová a Adam Brys. Absolutními vítězkami se staly Emička a Terezka z 2. A, které poskládaly obrázek za neuvěřitelných 11 minut.

Všem výhercům gratuluji a těším se na další ročník této oblíbené soutěže.

Mgr. Renáta Krausová

fotogalerie zde