10. 11. 2019 naši žáci putovali do Albrechtic u Českého Těšína, aby se zúčastnili druhého turnaje v šestkovém volejbalu
v rámci soutěže Krajského přeboru mladších žáků. Vhledem k tomu, že zájem o volejbalový kroužek za poslední dobu velmi vzrostl, byli nuceni náš tým rozdělit na tým A a tým B, jen tak si všichni kluci měli možnost zahrát.

Dopadli jsme takto: Tým B ve své skupině skončil čtvrtý a tým A skončil třetí. Žáci měli z turnaje velkou radost a už se, jak sami říkají,  moc  těší na další turnaj  ve volejbalu ve trojicích, který se koná 20. 11. na ul. Jízdárenská  („na Jízdárně“) v centru Ostravy.

Skupina C

Formana A – VK Ostrava: 1-2

Formana A – VK strava: 2-0

Formana A – Opava: 0-2

 

SKUPINA D

Formana B – Nový Jičín: 0-2

Formana B – Havi5ov: 0-2

Formana B – Albrechtice: 0-2

V tuto chvíli si dovolím využít situace k tomu, abych připomenul, že naše škola chystá vánoční turnaj pro první stupeň v barevném minivolejbale , kterého se mohou účastnit také dívky – dne 12. 12. 2019 v době od 8.00.

Akce se bude konat v naší škole. Děti se toho nemusí bát! Zahraje si každý, přesně podle svých schopností!

Žlutá kategorie: 1. a 2. třída

Oranžová kategorie: 3. a 4. třída

Modrá kategorie: 5. a 6. třída

Vítězové ve své skupině dostanou ceny!!!

Pevně věřím, že nás bude hodně, a  proto se, prosím, přihlašujte přímo u paní učitelky nebo u pana učitele tělesné výchovy z druhého stupně.

S pozdravem,

Said Habboudji