Vše musí jednou skončit… proto se němčináři 8. ročníku pomalu loučí s eTwinningovým projektem „10΄… vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!“, kterému věnovali v tomto školním roce spoustu času a sil 🙂

Dne 13. 5. proběhl závěrečný chat, kde český tým změřil své síly a znalosti s partnery v Řecku… nešlo o to, kdo je lepší… ukázali jsme, že jsme tým, který umí spojit své síly a užít si fajn učení i formou hry 🙂

Velký dík patří i paní Kvapilové (mamince jednoho z našich žáků), která nás ve svém volném čase naučila metodou „quilling“ vyrobit ze starého papíru úžasná přání na rozloučenou pro naše zahraniční partnery. V prostředí TwinSpace, kde sdílíme náš projekt s partnery, jsou již první pozitivní ohlasy z Řecka a Polska na náš dárek 🙂

Na závěrečných třídních schůzkách budeme náš projekt prezentovat i rodičům. Chcete vědět, co vše jsme za téměř 10 měsíců zvládli? Přijďte mezi nás. Jste srdečně zváni dne 28. 5. 2019. Budou na Vás čekat žáci a vyučující německého jazyka 🙂

Těšíme se na Vás

Mgr. Petra Lasotová