Volejbalová skupina, která se na naší škole začíná formovat je energická a zapálená pro tuto disciplínu, proto jsem ji neváhal přihlásit do další soutěže určené starším žákům, aby si tak ti naši mohli dobře zahrát, odkoukat „know-how“od starších kamarádů a zároveň si zlepšit výkonnost.

Nadšení a talent dětí se zúročili již při naší poslední návštěvě Nového Jičína, kam jsme jeli se záměrem zahrát si, i když bez naděje na výsledky. Naši žáci se zde však doslova překonali a dokonce vyhráli jeden ze zápasů se staršími žáky. Věřím proto, že budou brát tento sport vážně, a že na tréninky budou docházet s chutí a radostí.

Přesvědčili mě o tom i ve středu 5. 12. 2018, kdy jeli kluci hrát do centra města trojkový volejbal na „Jízdárně“, kam jsem přihlásil hned čtyři týmy, přičemž jeden z nich okamžitě vyhrál svou skupinu a postoupil automaticky do té lepší….

 Nezbývá mi proto nic jiného, než pochválit žáky a upřímně poděkovat jejich rodičům za nenahraditelnou podporu a asistenci.

Sportu zdar!!! Volejbal zvlášť.

Said Habboudji

Fotogalerie zde